تبلیغات
خرید ام پی تری پلیر ارزان
ام پی تری پلیر اپل آی پد اصل و ارزان MP3 player

راهنمای انتقال فایل به ام پی تری پلیر

نویسنده : با مدیریت اکبری | تاریخ : 09:35 ق.ظ - پنجشنبه 27 آذر 1393


از آنجا که اولین نسل از ام پی تری پلیر آیپد شافل، بیش از 300 میلیون واحد آی پاد در سراسر جهان فروخته، و خط آی پاد فروش پخش موسیقی دیجیتال در ایالات متحده تحت سلطه است، با بیش از 90 درصد از بازار را برای سخت بازیکنان درایو بر اساس موسیقی MP3 وجود دارد.

باید دفعات بازدید: چگونه به انتقال موسیقی از ام پی تری پلیر ایپد به iTunes>


در حال حاضر ما در حال بحث این موضوع منسوخ 'چگونه به انتقال موسیقی از کامپیوتر به آی پاد' توسط امیدوار است که ممکن است کسی درک بهتر در مورد آی پاد و iTunes دریافت کنید.
چگونه به انتقال موسیقی از کامپیوتر به ام پی تری پلیر اپل با iTunes

     آیا آیتونز نصب شده بر روی کامپیوتر شما. نکته: اگر شما کاربر ویندوز مدیا پلیر بود، شما نیاز به انتقال آهنگ از ویندوز مدیا پلیر بر روی کتابخانه iTunes برای اولین بار.
     باز آیتونز، فایل کلیک کنید> اضافه کردن فایل به کتابخانه برای وارد موسیقی خود را انجام دهید (Ctrl + O).

ام پی تری پلیر

iPod خود به کامپیوتر وصل کنید از طریق کابل USB. و سپس شما می توانید کپی کنید و آهنگ از کتابخانه iTunes را به دستگاه آی پاد، که قرار است به نمایش در سمت چپ آیتونز. اگر چیزی اتفاق می افتد زمانی که شما بکشید آهنگ، ممکن است شما را برای رفتن به خلاصه و بررسی موسیقی و فیلم دستی مدیریت جعبه.

در گذشته، شما را پیدا خواهد کرد که موسیقی شما انتخاب شده است بر روی دستگاه های آی پاد منتقل شده است. این رویکرد می تواند بسیار آزار دهنده اگر فایل های موسیقی خود را با هم قرار داده نشده است، چرا که شما باید آنها را به پیدا کردن یکی-با-یک و واردات آنها را به کتابخانه iTunes قبل از انتقال به آی پاد. این چگونه به انتقال موسیقی از کامپیوتر به آیپد بدون راهنمای آیتونز، و شما ممکن است در مورد یادگیری:

     1. کامپیوتر بسیار ساده تر و سریعتر به روش انتقال آی پاد با رابط کشیدن-N-قطره.

     2. واردات موسیقی به آیپد از هر کامپیوتر. شما حتی لازم نیست که اجازه که کامپیوتر.

     3. آزادانه موسیقی آی پاد جدید بدون پاک کردن موجود اضافه کنید. شروع گرفتن یک تور>

توجه مهم: در مقایسه با همگام موسیقی با iTunes، شما هر گونه آهنگ قبلی در iPod خود از دست دادن نیست هنگام انتقال موسیقی را از کامپیوتر به آیپد با AnyTrans. به هر حال، اگر شما در حال حرکت موسیقی را از کامپیوتر به آیپد پس از در iOS 8 به روز رسانی، در اینجا فهرست کارها در مورد آنچه شما باید بعد از به روز رسانی به IOS 8 انجام شده است.
نکته: چگونه به انتقال موسیقی از آی پاد به کامپیوتر

بسیاری از موسیقی دیجیتال ما در دو محل را نجات داد، بر روی کامپیوتر خود و در دستگاه پخش MP3 ما مانند آی پاد.شانس هستند که ما ممکن است کامپیوتر ما (یا داده بر روی آن) به علت هارد دیسک سقوط کرد، استفاده طولانی مدت و یا خسارات تصادفی از دست داده.

حتی اخبار بدتر این است که موسیقی شما خریداری می رود همراه با آن. پس چه سمت چپ؟آی پاد معلول، به عنوان اپل محدود ابزارهای آن برای همگام سازی با یک کتابخانه موسیقی. احساس می کنم مثل گرفتن یک نی صرفه جویی در زندگی؟ هنوز رتبهدهی نشده است، شما باید آن را در نظر داشته باشید که هر گونه تلاش برای همگام iPod خود با کامپیوتر های مختلف در آی پاد نتیجه با تمام آهنگ های خود را حذف نگه دارید.

در این لحظه، شما نیاز به همه در یک آی پاد موسیقی برنامه انتقال مانند AnyTrans، که با دقت برای کپی کردن موسیقی آی پاد و همه چیز را به دیسک سخت کامپیوتر طراحی شده است. بدون آوردن بزرگ آیتونز و خسته کننده آیتونز همگام، شما می توانید موسیقی آزادانه پشتیبان گیری آی پاد و هرگز به ذهن مجموعه موسیقی اصلی گم. دانلود و شروع محاکمه آزاد>


موزیک پلیر اپلما را دنبال کنید برای انتقال موسیقی از آی پاد (لمسی) به کامپیوتر با پیروی از مراحل زیر:

مرحله 1: راه اندازی AnyTrans بر روی کامپیوتر شما (مک و یا کامپیوتر)> اتصال آی پاد خود را یا آی پاد لمسی به کامپیوتر با کابل USB. با توجه به نوع دستگاه شما، مراحل زیر را دنبال انتقال موسیقی از آی پاد (لمسی) به کامپیوتر:

برای آی پاد لمسی: در صفحه اصلی از AnyTrans، کلیک کنید صوتی> انتخاب موسیقی> را وارد کنید موسیقی مدیریت صفحه.
برای آی پاد: در صفحه اصلی از AnyTrans، کلیک باید به وارد موسیقی مدیریت صفحه.دنبالک ها : خرید اینترنتی ام پی تری پلیر , خرید mp player ,
دسته بندی : فروش ویژه ipod shuffle به تعداد محدود ,